Witam na stronie poświęconej mojemu życiu zawodowemu. Zapraszam i polecam.

kontakt

+48 604 247 170

organizacje

współpraca

Prowadziłem… Szkolenie Coaching Biznesowy

…i jestem bardzo zadowolony. Udało się nam (duża w tym zasługa uczestników) stworzyć efektywny, spójny program szkoleniowy dla coachów wewnętrznych w przedsiębiorstwach, osób aspirujących do tej roli, bądź wspomagających zespół coachingu.

Szkolenie jest przeznaczone dla firm i instytucji wdrażających kulturę coachingową w zakresie doskonalenia kompetencji (coaching umiejętności) oraz w obszarze Coaching „+”. Plus, czyli nie tylko umiejętności, ale praca nad motywacją, postawami, strategicznymi celami zawodowymi (na wyższych poziomach Diltsa). Całość skrojona w trzydniowy program.

Pierwszy dzień poświęcony został na wyjaśnienie spraw podstawowych (zatem definicje i rozróżnienia) oraz nazwanie najważniejszych narzędzi komunikacyjnych używanych w coachingu. Dzień drugi i fragment trzeciego nazwałem „Sesja coachingu – serce procesu”. Poświęciłem wiele miejsca na mówienie o modelach sesji coachingowych. Tu – jak zawsze – mój ulubiony schemat KASIA, w postaci wierszyka ułożonego przez moją koleżankę Katarzynę Rybczyńską (Kasiu, dziękuję Ci bardzo!). Końcówkę trzeciego dnia poświeciliśmy na organizację i wdrażanie procesów coachingowych w firmie, patrząc na nie przez pryzmat innych działań rozwojowych i nie tylko.

To wszystko. Mam nadzieję, że z dobrymi efektami dla uczestników!

Piotr Ławacz, Szkolenie Coaching Biznesowy, listopad 2011.

Wpis obublikowano 30 listopada 2011 w kategorii Prowadziłem

Dodaj komentarz