Witam na stronie poświęconej mojemu życiu zawodowemu. Zapraszam i polecam.

kontakt

+48 604 247 170

organizacje

współpraca

Coach

Jestem coachem osobistym i biznesowym, co oznacza, że pomagam Klientowi czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego, wspieram Go w rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu pozytywnych zmian. Dzięki lepszemu poznaniu siebie i swoich zasobów Klient otwiera się na nowe możliwości. Moją rolą jako coacha jest pomaganie, ale nie wprowadzanie zmian za Klienta – nie daję rad, nie dostarczam gotowych rozwiązań – inspiruję i motywuję Klienta do działania

Jak pracuję?

  • Ustalam z Klientem, jaki ma być cel naszych spotkań.
  • Zachowuję dyskrecję – dobro Klienta coachingu jest dla mnie najważniejsze.
  • Dbam o to, aby Klient decydował nad czym chce pracować, jakie rozwiązanie pragnie wprowadzać w życie – w myśl partnerstwa, na którym opiera się coaching. Zwracam uwagę, aby rozwiązanie problemu było zgodne z celem całego procesu coachingu, z innymi celami – na przykład – z systemem wartości Klienta. Pomagam też znaleźć motywację, wprowadzić zmianę w życie.
  • Ustalam częstotliwość spotkań. Coaching to zazwyczaj kilka sesji, które trwają od jednej do dwóch godzin.
  • Stosuję różne metody pracy m. in. NLP (programowanie neurolingwistyczne), coaching prowokatywny, ustawienia systemowe.
  • Prowadzę coaching dla osób prywatnych, instytucji i firm (coaching life i executive); pracuję indywidualnie i z grupami.
  • Jestem psychologiem, a umiejętności coachingowe doskonaliłem m. in. w Management Futures oraz w Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym – Szkolenia.

Jestem członkiem International Coach Federation (posiadam akredytację w stopniu ACC / Associated Certified Coach), Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju, współpracownikiem Izby Coachingu. Pracuję zgodnie ze standardami tych organizacji.

Referencje na życzenie