Witam na stronie poświęconej mojemu życiu zawodowemu. Zapraszam i polecam.

kontakt

+48 604 247 170

organizacje

współpraca

Zapraszam do współpracy… Środy z Coachingiem i Rozwojem w GWP Uzdrowisko

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

mam przyjemność zaprosić Was do współpracy z GWP Uzdrowisko.

Otóż – jak zapewne wiecie – w GWP Uzdrowisko (Sopot ul. Bema 4) odbywają się co jakiś czas wykłady (zazwyczaj o godzinie 18.00) na bardzo różne tematy szeroko związane z tematyką która jest “blisko” Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Rozpoczęliśmy właśnie akcję pt. ŚRODY Z COACHINGIEM I ROZWOJEM W GWP UZDROWISKO. Jesteśmy zainteresowani zapraszaniem organizacji, firm i osób indywidualnych na wykłady (lub inne krótkie formy – do 2 godzin) właśnie w środy. Chcemy, aby – z czasem – zaistniało miejsce i konkretna pora (właśnie środa), gdzie wszyscy zainteresowani mogliby się spotykać.

Tematyka wykładów może być bardzo różna: coaching biznesowy, życiowy, inny; rozwój (ale dorosłych), treningi, szkolenia, kadry, HR etc, etc. Chodzi o to, żeby powiedzieć i pokazać siebie i swoją organizację / grupę / stowarzyszenie / firmę. Pod warunkiem, że nie będzie to nachalna reklama – to chyba zrozumiałe 🙂

Dlaczego warto wystąpić w GWP Uzdrowisko? Jest to świetna “miejscówka” (sala mieści ok. 40 osób) – w samym centrum Trójmiasta, z dobrym dojazdem. GWP Uzdrowisko jest częścią Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego – wspomaga GWP w sprzedaży i promocji książek, ale nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do prelegentów. Zaprasza wszystkich na równych prawach. GWP Uzdrowisko w “Środy z Coachingiem i Rozwojem” nie pobiera opłat od uczestników i nie pobiera opłat za salę od prelegentów. GWP Uzdrowisko pomaga też w promowaniu wystąpienia – rozsyłamy informację w biuletynie do tysięcy odbiorców i publikujemy ją na naszej stronie ( www.gwpuzdrowisko.pl ).

Jak podjąć współpracę?

Wystarczy zwrócić się do mnie – namiary w zakładce KONTAKT. Odpowiadam za sprawy organizacyjne – rezerwację terminów oraz merytoryczne – omawiam tematykę z prelegentami, tak, aby nie było sytuacji, że jakiś temat powtarza się w dosłownym brzmieniu np. 5 razy z rzędu 😉

Chętnie odpowiem na Wasze szczegółowe pytania.

I jeszcze raz zapraszam

Piotr Ławacz

Środy z Coachingiem i Rozwojem w GWP Uzdrowisko, 2012.

Wpis obublikowano 6 stycznia 2012 w kategorii Zapraszam

Dodaj komentarz