Witam na stronie poświęconej mojemu życiu zawodowemu. Zapraszam i polecam.

kontakt

+48 604 247 170

organizacje

współpraca

Przeżyłem… Zarządzanie Energią Learning Forum w Gdańskim ICF

Tuż przed Świętami w atmosferze świąteczno-noworocznej przyjechała do nas, to znaczy do Komitetu Gdańskiego ICF, Magda Giec. Poprowadziła pierwsze w Trójmieście Learning Forum na temat energii w coachingu, czyli jak podnosić ją u klienta i jak zadbać o swoją energię jako coacha.

Warsztat dotyczący pracy nad energią trafił się – jak dla mnie – w doskonałym momencie. Zbierałem siły, aby podołać świątecznym wyzwaniom, które nie były łatwe gdyż okres przedświąteczny obfitował w wiele prac i zdarzeń o charakterze zawodowym, a z  drugiej strony (strategicznie) zastanawiałem się co mogę zrobić w nadchodzącym roku dla dobra swojego ciała i duszy oraz zachowania odpowiedniego poziomu energii. Podczas spotkania z Magdą otrzymałem wiele podpowiedzi i wskazówek. Magda podeszła do spraw energii w sposób holistyczny: rozmawialiśmy o energiach fizycznych, emocjonalnych, umysłowych i duchowych. Każdy mógł, odpowiadając na kilka pytań, ocenić swój stan energetyczny na poszczególnych poziomach. Ale nie była to tylko diagnoza. Pracowaliśmy także nad tym, jak poprawić nasze zasoby energii, jak je wzmocnić i oczywiście jak robić to u naszych klientów. No i ćwiczyliśmy! Bardzo podobały mi się ćwiczenia oddechowe – zwłaszcza te, które mają dodać nam energii, np. podczas długiej i nudnej podróży. Cenne!

Były też chwile metafizyczne, w których chodziliśmy po sali, witaliśmy się ze sobą w skupieniu i z uważnością mówiliśmy: Widzę ciebie i jesteś ważny…

Dziękuję Magdo za przyjazd do Trójmiasta i poświęcony nam czas 🙂 Mam nadzieję, że to spotkanie zapoczątkuje serię kolejnych, równie udanych Learning Forów w roku 2013 w Oddziale Gdańskim ICF.

Learning Forum Zarządzanie Energią z Magdaleną Giec, Komitet Gdański ICF, 19 grudnia 2012

Wpis obublikowano 31 grudnia 2012 w kategorii Przeżyłem

Dodaj komentarz